Wizyta w Publicznej Bibliotece Gminnej.

Dnia 6 maja dzieci z grupy „Motylki” i „Wiewiórki” uczestniczyły w przedstawieniu teatralnym pt. „Piraci i skarb pustyni” Studio Teatralne Krak, które zorganizowały  panie Małgosia i Hania z Publicznej Biblioteki Gminnej.  Główna bohaterka o imieniu Kostka trafia na statek piracki, którym dowodzi słynny Kapitan Jack. Wspólnie wyruszają do Egiptu, aby tam odnaleźć wielki skarb zwany Diamentem Nilu. Nasi bohaterowie na swej drodze spotykają tajemnicze postaci i przeżywają liczne przygody. Kolorowe kostiumy oraz szanty i żargon żeglarski przenoszą widza na statek piracki. Dzieci uczą się, że największym skarbem dla człowieka jest miłość i przyjaźń. Przedstawienie bardzo się dzieciom spodobało, nagrodziły aktorów gromkimi brawami, a przygody głównych bohaterów na długo pozostaną w ich pamięci. Dziękujemy.