Dzień herbaty

W minionym miesiącu obchodziliśmy w naszej grupie „Dzień herbaty”. Gościem specjalnym tego dnia była mama naszego dziecka – Pani Justyna Kosecka. Pani Justyna opowiedziała dzieciom jak powstaje herbata i jakie są jej rodzaje. Przedszkolaki poznawały herbatę wielozmysłowo – poprzez węch, dotyk, smak. Na zajęciach plastycznych dzieci pokolorowany przygotowaną przez tatę dziecka specjalny obrazek – filiżankę z ikonką krasnoludka. Dzieciom sprawiło to mnóstwo radości. Podczas zajęć dzieci degustowały wcześniej przygotowaną zieloną herbatkę i zajadały domowe ciasteczka. Na zakończenie otrzymały również od Pani Justyny upominki w formie naklejek i herbatek do domu do sparzenia dla rodziców. Pięknie dziękujemy za wspaniałe zajęcia!